Registrace na serveru

Registrace slouží k přidávání nových podniků do systému a současně k změnám Vašich údajů u již zaregistrovaných subjektů. Pro změnu je třeba znát Vaše registrační ID. Toto ID Vám přišlo v registračním emailu a je přísně důvěrné, proto ho nikomu nesdělujte a nedávejte k dispozici.

Online registrace (doporučeno)

Chcete-li zaregistrovat podnik do databáze Gastrosvět.cz, použijte, prosíme, následující online formulář:

Offline registrace (osobní kontakt)

Pokud se chcete zaregistrovat na Gastrosvět.cz jinak než prostřednictvím nejrychlejší online registrace, můžete nás kontaktovat na uvedených kontaktech. Tímto způsobem si s námi dohodnete schůzku pro předání podkladů, případně dojednáte čas návštěvy našeho fotografa, který vám pomůže s vytvořením ilustračních fotografií.

Pokud se nám chystáte zaslat ilustrační fotografie e-mailem, pokuste se dodržet naše specifikace (viz. níže) - zajistíte tak, že vaše prezentace bude online v co nejkratším možném čase (obvykle do několika hodin po obdržení podkladů).

Specifikace podkladů (pouze pro pokročilé uživatele)

  • Každá prezentace je doprovázena maximálním počtem 16 fotografií, doporučené poměry stran fotografií jsou 4:3 nebo 3:2, minimalní velikost menší strany je 640px.
  • Pokud chcete zajistit, aby byly vámi zaslané fotografie uveřejněny přesně v takovém pořadí, v jakém si přejete, pojmenujte je img00.jpg, img01.jpg, ... Pak platí, že první fotografie je hlavní fotografií Vašeho profilu.
  • Pokud chcete, aby se zobrazovalo také logo podniku, pošlete ho pod názvem logo.jpg současně s fotografiemi. My si logo zpracujeme na požadovanou velikost.